Září 2009

[Lostprophets přibližují singlem novou desku]

25. září 2009 v 17:53 | Pavluš |  Lostprophets
ipunk.cz: Velšané Lostprophets chtěli původně svou novou desku hned vydat v zápětí po vydání dnes už tři roky staré "Liberation Transmission". Kvůli vleklým problémům s vydavatelstvím se jim to však nepovedlo a nechávají své tak fanoušky až do ledna 2010 čekat. To je totiž doba, kdy by konečně, po vyřešení trablů s labelem a následne i bubeníkem, měla vyjít nová nahrávka nazvaná "The Betrayed".

Tu Lostprophets nahráli na přelomu roků 2008 a 2009, ale poslední maličkosti dodělávali s producentem Stuart Richardsonem ještě v letošním květnu. Nyní, téměř po roce, je album konečné hotové a pomalu se připravuje na cestu k nám. Čekání do Nového roku by nám pak měl zkrátit nově vydaný singl It's Not The End Of The World, jenž se dočkal už i videozpracování.

mm, ještě párkrát si jí poslechnu a určitě mě chytne :D

[Simple Plan pracují na novince]

21. září 2009 v 10:49 | Pavluš |  Simple Plan

Kanadská pop punková kapela Simple Plan v těchto dnech začala pracovat na své nové desce, která by měla následovat eponymní desku z minulého roku. Kapela se právě nachází ve studiu v Los Angeles. Datum vydání ani název desky zatím není znám.

[Jacoby Getting His Tat's Redone]

20. září 2009 v 19:57 | Pavluš |  Videa [PR]
wrau, ten úsměv ke konci ♥

[Avril Lavigne a Deryck Whibley se rozvádějí]

19. září 2009 v 14:49 | Pavluš |  Other Music

ipunk.cz: Kanadská zpěvačka Avril Lavigne a frontman kanadských Sum 41 jsou v rozvodovém řízení. Děje se tak po třech letech manželství. Vzali se 15. července 2006 a ve svazku manželském strávili více než tři roky.

"Byla jsem s Deryckem šest a půl roku. Od mých sedmnácti jsme přátelé, chodit jsme spolu začali, když mi bylo devatenáct a vzali jsme se v mých jednadvaceti. Jsem moc vděčná za ten čas, kdy jsme byli spolu a jsem vděčná i za to, že naše přátelství pokračuje. Obdivuju Derycka a chovám k němu velikou úctu. On je ta nejúžasnější osoba co znám a miluji ho z celého srdce. Deryck a já jsme ale teď sami a jdeme dál v dobrém," vysvětluje Lavigne na svém blogu.

Rozchod se zřejmě dotkne i připravované studiovky Avril Lavigne, která měla vyjít v listopadu letošního roku, a na které s Whibleym pracovala.

[Green Day na MTV Video Music Awards]

19. září 2009 v 14:44 | Pavluš |  Green Day

Green Day si mohou připsat další úspěch. Minulou neděli (13.9.) si odnesli hned tři sošky na předávání cen MTV Music Video Awards. Ceny dostali v kategoriích Nejlepší rockové video, Nejlepší kinematografie a Nejlepší režie. To vše za videoklip k nahrávce 21 Guns.[Design - Mötley Crüe]

12. září 2009 v 13:51 | Pavluš |  Blog
Název: Mötley Crüe
Od: 12.9.2009
Náhled:

[Mr.Nobody + New Single]

9. září 2009 v 20:22 | Pavluš |  Novinky [30STM]
O víkendu (11.9-12.9) proběhne premiéra filmu Mr.Nobody na festivalu v Benátkách.

Prvním singlem z nadcházejícího alba se stane song Kings & Queens a měl by vyjít 16.listopadu.

Album by mělo vyjít až v 23.listopadu.

[Green Day plánují další singl]

9. září 2009 v 15:29 | Pavluš |  Green Day
Green Day zaznamenávají se svým aktuálním albem 21st Century Breakdown velký úspěch a tak se chystá vydání v pořadí už třetího singlu.Tentokrát dojde na titulní nahrávku, ke které bude také natočeno video. Jeho realizaci dostane opět na starost Marc Webb, který pracoval i na předchozím klipu k singlu 21 Guns.
Další záležitosti okolo Green Day se týkají muzikálu. Jeho předlohou je předchozí album American Idiot a o muzikál, jenž měl premiéru 4. září, je takový zájem, že se jeho hraní prodlužuje až do 1. listopadu. Původně přitom bylo plánováno, že skončí už 11. října.

[Bowling For Soup s novinkou opět pobaví]

9. září 2009 v 15:24 | Pavluš |  Bowling For Soupipunk.cz: Matadoři z Texasu Bowling For Soup chystají na letošní podzim vydání své sedmé desky, kterou se svým typickým humorem nazvali "Sorry for Partyin'". Album, na kterém ve studiu v Austinu, Texasu od ledna letošního roku pracovali společně s významnými písničkáři jako Scott Reynoldsem, Tony Scalzem nebo Parry Grippem, by mělo v Evropě vyjít u Jive Records už 12. října (o den později pak i v USA).

Z původních plánů, kdy Bowling For Soup po napsání 27 nových písní přemýšleli o vydání dvojalba, sešlo a na novince se objeví pouze třináctka vyvolených. Po vydání pilotního singlu My Wena a písně No Hable Igles je zřejmé, že všechny ostatní písně, jejichž názvy si můžete přečíst níže, se opět ponesou v typickém Bowling For Soup stylu.

[Novinka Good Charlotte bude útokem na srdce]

4. září 2009 v 17:31 | Pavluš |  Good Charlotte
ipunk.cz: Marylandská formace Good Charlotte po dlouhých měsících psaní textů k novému albu "Cardiology" konečně dospěla do další fáze a chystá se nahrávat.

Dosud poslední řadovou desku s názvem "Good Morning Revival" vydala pětice kolem dvojčat Maddenových v březnu 2007. Spíše než doma se jí úspěchu dostalo v Austrálii, kde se stala se sedmdesáti tisíci prodanými kusy platinovou. Následoval listopad 2008 a s ním propadák v podobě kompilace "Greateset Remixes", na kterou Good Charlotte vybrali patnáct svých největších hitů a nechali je různými interprety zremixovat. Mnoho fanoušků nemůže tomuto úletu dodnes přijít na chuť, a tak s velkým očekáváním vzhlížejí k novince, která je právě teď v hlavním stádiu příprav.

"Tohle je den, na který jsme dlouho čekali. Poslední rok jsme jen psali a psali, zahazovali, měnili, přepisovali a zase psali. Vznikla nám z toho kolekce písní, o kterých jsem přesvědčen, že jsou nejlepšími, které jsme kdy napsali. Miluju každý text, každou melodii. Moc se těším až se to dostane k vám. S Joelem jsme šli tentokrát v textech hodně hluboko a výsledkem jsou ty nejosobnější skladby, které jsme za léta u GC vytvořili. Skladby, které jsou nejblíže našim srdcím," říká kytarista Benji Madden a zároveň objasňuje, proč se kapela rozhodla právě pro název "Cardiology". "Všechno je spjato se srdcem," dodává.

Producentské taktovky v pořadí páté řadové desky se ujme Howard Benson několikrát nominovaný na cenu Grammy. Benson v minulosti spolupracoval s kapelami The All-American Rejects, My Chemical Romance, The Red Jumpsuit Apparatus, Hawthorne Heights nebo Zebrahead. Podle posledních zpráv, které byla kapela ochotna vypustit, by deska "Cardiology" měla spatřit denní světlo v březnu či dubnu příštího roku. "Ale nebojte, nějakou hudbu jistě vypustíme ještě předtím," uklidňuje Benji Madden.

Po dvou letech se Good Charlotte opět představují se vší vážností. Chtějí tak dát zapomenout na kompilační úlet z loňského roku a oslovit své příznivce tím neúčinějším způsobem - zaútočit na jejich srdce.

[Serj Tankian - Elect the Dead Symphony]

4. září 2009 v 17:25 | Pavluš |  Other Music
Se zajímavým materiálem se pravděpodobně v říjnu ohlásí zpěvák momentálně nefungujících System Of A Down Serj Tankian. Jedná se o koncertní verzi jeho sólového alba Elect the Dead. Záznam pro album Elect the Dead Symphony byl pořízen během březnového koncertu, kde Tankiana doprovodil aucklandský symfonický orchestr. Živák, na kterém najdeme i jednu úplně novou nahrávku Gate 21, vyjde hned ve dvou verzích. První bude digipack obsahující CD a DVD. Druhá verze bude klasické CD.

[Three Days Grace - Break]

3. září 2009 v 16:51 | Pavluš |  Three Days Grace

waau, jakože zlatej facebook ×D