Únor 2011

[Detaily k plánované desce Nikkiho Sixxe jsou venku]

22. února 2011 v 21:39 | Pavluš |  Sixx:A.M.
pavlushy.blog.cz

musicserver.cz: Nikki Sixx zveřejnil další podrobnosti - podle aktuálních zpráv se fanoušci mohou těšit na jedenáct kousků produkovaných Jamesem Michaelem. Aktuálním termínem vydání je 2. květen.Jako první upoutávku vybral Nikki Sixx z alba skladbu "Lies Of The Beautiful People". Společně s několika dalšími kousky se zabývá rozdíly ve společnosti. Na rádia udeří začátkem března. Nikkiho nutí k zamyšlení.

"Pokud najdu krásu ve všech těch věcech, které se zdají podivné a hrůzostrašné, proč se čas od času snažím najít krásu v tom, co tak hodnotí společnost? Mám to v hlavě zpřeházené já, nebo jsem schopný podívat se pod povrch, když ostatní nemůžou? Je to dobrá otázka," vzkazuje hudebník fanouškům, kteří si chtějí nový singl poslechnout.
[Nikki Sixx vydá letos album a knihu]

20. února 2011 v 12:24 | Pavluš |  Sixx:A.M.
pavlushy.blog.cz
musicserver.cz: Baskytarista americké metalové formace Mötley Crüe nezahálí a pilně pracuje na sólové kariéře. Své portfolio brzy obohatí o novou knihu a příslušné album. Publikace s titulem "This Is Gonna Hurt: Music, Photography And Life Through The Distorted Lens Of Nikki Sixx" se na pultech objeví 11. dubna. Kniha bude nástupcem díla z roku 2007 "The Heroin Diaries", které vyšlo pod pseudonymem Sixx:AM. Chystaná vazba ale nebude autobiografií. Popsal ji spíš jako volněji zaměřenou publikaci, někdy příliš expresivní a jindy vyloženě přímočarou. "Sem tam je sentimentální, jemná a přemýšlivá. Pak je až brutální. Jsou to moje názory, za kterými si stojím," dodal Nikki Sixx ke knize. Zmiňované album s titulem "This Is Gonna Hurt" vyjde 9. května. Baskytarista by rád celý projekt podpořil promo turné, ale neřekl zcela přesně, jestli se bude jednat i o živá vystoupení. Musí totiž navíc s ostatními členy Mötley Crüe promyslet comeback, kterým by chtěli oslavit třicet let na hudební scéně. Ani o tom se ale muzikant nevyjadřoval zcela jistě.